Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

RSS

 9.9. Kouluratsastuskilpailut
25.08.2017 20:57

Kouluratsastuskilpailut 9.9

VIP 9.9 klo 12

Ohjeita osallistuijoille:

  • Jokaiseen luokkaan otetaan rajaton määrä osallistujia.
  • Yksi ratsastaja saa tuoda rajattomasti hevosia luokkiin.
  • Yksi hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran, muuten vaikka kaikkiin luokkiin.
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.

Infoa kilpailuista:

  • Järjestäjä ja paikka: AERIAN (International) Riding Center
  • Tuloksista ei ilmoiteta erikseen, vaan tulevat löytymään tältä sivulta lähipäivien aikana.
  • Päivämäärä: 9.9.2017
  • Palkinnot määrätään osallistujamäärän mukaan.
  • Vain lihavoidut ovat sijoittuneet.
  • Luokkaa ei pidetä, jos osallistujia on alle kolme.

 

  • Osallistumiset vieraskirjaan muodossa:
  • luokka/luokat nro. [rv]
  • Ratsastaja - hevonen

Väärin ilmoitetut hylätään välittömästi.

Luokat

Luokka 1 / Raviluokka

Luokka 2 / HeC

Luokka 3 / HeB

Luokka 4 / HeA

Luokka 5 / VaB

Luokka 6 / VaA

Luokka 7 / Prix St. Georges

Luokka 8 / Intermediaire I

Luokka 9 / Intermediarie II

Luokka 10 / Grand Prix

 


 

Palkinnot

1. sija 2. sija 3. sija


100v€


75v€


50v€

4. sija 5. sija 6. sija

25v€

0v€

0v€

Osallistujat

Luokka 1 / Raviluokka

1. Manta Kangaskorte - Carmatique
2. Sofia Lehto - Liljekonvalj
3. Eliza-Longriver's Shakira
4. Oliver Baffner - Milanova

5. Jannica - Hopearinteen Helmi
6. Sara Ruusuvaara- Frase's Heartsing
7. Jannica - A.D. Moon Misty
8. Jannica - Sudenmaan Nallekarhu
9. Jannica - A.D. Sweet Delight
10. Lumi - blue dream ninni
11. Jannica - A.D. Sugar'n'Spice
12. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts

 

Luokka 2 / HeC

1. Eveliina - Mokka X
2. Miina - Johnny
3. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
4. Miia Niittysuo - Every Night in Your Dream
5. Eveliina - Midsummer Night's Sweetness

6. Emmi Salmi - VN Dickon
7. Manta Kangaskorte - Perfect Line Bethany
8. Jannica - A.D. Moon Misty
9. Siiri Ruusuvaara - JURA Iskrem Sommer
10. Oona Rivanen - Monalisa
11. Viljami Ervonen - Betyar
12. Ilona Heinälä - BAFF superstar
13. Sara Ruusuvaara- Frase's Heartsing
14. Alisa Koivumäki - Blinded angel
15. Jannica - Hopearinteen Helmi
16. Oliver Baffner - Milanova
17. Eliza-Longriver's Shakira
18. Miina - Total Score
19. Sofia Lehto - Liljekonvalj
20. Jannica - A.D. Sweet Delight
21. Eveliina - Heliosphere
22. Ellen Varpu - Othender
23. Jannica - A.D. Sugar'n'Spice
24. Jannica - Sudenmaan Nallekarhu
25. Manta Kangaskorte - Carmatique
26. Anniina Elo - Konstranopo
27. Sofia Lehto - Amiral's Amaranth

 

Luokka 3 / HeB

1. Jannica - Our Little Secret
2. Viljami Ervonen - Betyar
3. Eveliina - Midsummer Night's Sweetness
4. Sanja - Fool Me Once
5. Ilona Heinälä - BAFF superstar
6. Sofia Lehto - Amiral's Amaranth

7. Pinja Holonen - Jouhijärven Runoratsu
8. Miina - Taika-Tirriina
9. Jannica - Jamaica NIP
10. Anniina Elo - Konstranopo
11. Manta Kangaskorte - Perfect Line Bethany
12. Alisa Koivumäki - Blinded angel
13. Senja Rivanen - Impossible
14. Sara Anniina Faun - Little frost bite which badly bitten
15. Miina - Vividth's Lamia
16. Jannica - Mewian Daned
17. Oliver Baffner - Milanova
18. Miina - Johnny
19. Jannica - Basingstoke
20. Pinja Nummela - Nieve Estrella xx
21. Milma Jokisalo - Amazon Of Fight
22. Lilli Salmi - Asterisco
23. Eveliina - Mokka X
24. Miina - Inanna
25. Siiri Ruusuvaara - JURA Iskrem Sommer
26. Eveliina - Heliosphere
27. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
28. Ellen Varpu - Othender
29. Eliza-Longriver's Shakira
30. Lumi - blue dream ninni
31. Sofia Lehto - Liljekonvalj
32. Emmi Salmi - VN Dickon
33. Luxa Eklund - Jouhijärven Bad Kid
34. Miina - Njåls Egil
35. Matilda Järvelä - Hopeakuolaimen Översti
36. Miia Niittysuo - Every Night in Your Dream

 

Luokka 4 / HeA

1. Jannica - El Kabong ox
2. Jannica - Catching Looks
3. Ronja Rivanen - Felstan of lora
4. Jannica - Terciopelo Sorpresa
5. Sofia Lehto - Liljekonvalj
6. Sanna Mäki - Sky Dream

7. Elle - Virmalan Vision
8. Milma Jokisalo - Amazon Of Fight
9. Pinja Holonen - Jouhijärven Runoratsu
10. Sofia Lehto - Amiral's Amaranth
11. Jade Järvelä - SB Dunrath Eclipse
12. Eveliina - Midsummer Night's Sweetness
13. Miina - Taika-Tirriina
14. Arya Zuckerberg - Alizay's Cazarman
15. Lydia - Kheops
16. Alisa Koivumäki - Blinded angel
17. Luxa Eklund - Jouhijärven Bad Kid
18. Maikki Heinälä - Harmony Breaker
19. Jannica - Midnight Mindy
20. Eveliina - Mokka X
21. Oliver Baffner - Milanova
22. Jannica - Eventyrprinsen
23. Miina - Njåls Egil
24. Armand Stenholm - Frase's Black Mind
25. Ossian - Frolic Foraoise
26. Lisa Akasia - Shooting Stars
27. Eveliina - Heliosphere
28. Miina - Inanna
29. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
30. Miina - Vividth's Lamia
31. Sara Anniina Faun - Little frost bite which badly bitten
32. Pinja Nummela - Nieve Estrella xx
33. Miia Niittysuo - Every Night in Your Dream
34. Manta Kangaskorte - Perfect Line Bethany
35. Zen Lindth - Baithazatarke
36. Luxa Eklund - Donnerwetter Amoreia
37. Senja Rivanen - Impossible

 

Luokka 5 / VaB

1. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
2. Vilma Kivistö - VKQ Light In Darkness
3. Ossian - Frolic Foraoise
4. Lumi - blue dream ninni

5. Jannica - Jumpetar
6. Luxa Eklund - Donnerwetter Amoreia
7. Mikael Suonpää - SP Spotlight
8. Amanda Kultametsä - LPT Arabella ox
9. Oliver Baffner - Milanova
10. Miina - Fort Désir
11. Jannica - Lacy May
12. Jannica - Rhocky Rhoad AD
13. Jannica - Paris Baby Boy AD
14. Jannica - Absolutic
15. Luxa Eklund - Jouhijärven Bad Kid
16. Zen Lindth - Baithazatarke
17. Pinja Nummela - Nieve Estrella xx
18. Alisa Koivumäki - Blinded angel
19. Roni Helmi - Falafell
20. Krista Saarinen - Star of Sky
21. Ronja Rivanen - Felstan of lora
22. Armand Stenholm - Frase's Black Mind
23. Elle - Dämonfeuer D
24. Lisa Akasia - DNTY Ramona

 

Luokka 6 / VaA

1. Roni Helmi - Falafell
2. Oliver Baffner - Milanova
3. Alisa Koivumäki - Blinded angel

4. Mikael Suonpää - SP Spotlight
5. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
6. Vilma Kivistö - VKQ Light In Darkness
7. Sanna Mäki - Mystic dancer
8. Pinja Nummela - Nieve Estrella xx
9. Miina - Fort Désir
10. Amanda Kultametsä - LPT Arabella ox
11. Krista Saarinen - Star of Sky

 

Luokka 7 / Prix St. Georges

1. Ellen Varpu - Hiteneon
2. Mikael Suonpää - SP Spotlight
3. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts

4. Oliver Baffner - Milanova
5. Alisa Koivumäki - Blinded angel
6. Vilma Kivistö - VKQ Light In Darkness
7. Amanda Kultametsä - LPT Arabella ox
8. Lumi - blue dream ninni
9. Ronja Rivanen - My beautufiul green day

 

Luokka 8 / Intermediaire I

1. Vilma Haapanen - Franciscosier
2. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts

3. Oliver Baffner - Milanova
4. Vilma Kivistö - VKQ Light In Darkness
5. Mikael Suonpää - SP Spotlight
6. Ronja Rivanen - My beautufiul green day
7. Alisa Koivumäki - Blinded angel
8. Amanda Kultametsä - LPT Arabella ox

 

Luokka 9 / Intermediarie II

1. Helmiina Koivisto - Serrina France
2. Mikael Suonpää - SP Spotlight

3. Oliver Baffner - Milanova
4. Vilma Kivistö - VKQ Light In Darkness
5. Ellen Varpu - Hiteneon
6. Amanda Kultametsä - LPT Arabella ox
7. Alisa Koivumäki - Blinded angel
8. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts

 

Luokka 10 / Grand Prix

1. Oona Rivanen - Monalisa
2. Sanna Mäki - Sky Dream
3. Ronja Rivanen - My beautufiul green day

4. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
5. Vilma Kivistö - VKQ Light In Darkness
6. Oliver Baffner - Milanova
7. Amanda Kultametsä - LPT Arabella ox
8. Lumi - blue dream ninni
9. Senja Rivanen - Impossible
10. Mikael Suonpää - SP Spotlight
11. Helmiina Koivisto - Serrina France


( Päivitetty: 09.09.2017 12:28 )




 

  Ulkoasu ©©©
Tekstit © AERIAN, ellei toisin mainita.
Kuvien tekijänoikeudet kuvien alla.

VIRTUAALITALLI / VIRTUAALIHEVONEN

©2019 AERIAN International riding center|| VIRTUAALITALLI - suntuubi.com