Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

RSS

 Kenttäratsastuskilpailut 23.9.
23.09.2017 12:00

Kenttäratsastuskilpailut 23.9.

VIP 23.9 klo 12

 

Ohjeita osallistuijoille:

  • Jokaiseen luokkaan otetaan rajaton määrä osallistujia.
  • Yksi ratsastaja saa tuoda rajattomasti hevosia luokkiin.
  • Yksi hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran, muuten vaikka kaikkiin luokkiin.
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.

Infoa kilpailuista:

  • Järjestäjä ja paikka: AERIAN
  • Tuloksista ei ilmoiteta erikseen, vaan tulevat löytymään tältä sivulta lähipäivien aikana.
  • Päivämäärä: 23.9.2017
  • Palkinnot määrätään osallistujamäärän mukaan ja vain lihavoidut ovat sijoittuneet.
  • Luokkaa ei pidetä, jos osallistujia on alle kolme.

 

  • Osallistumiset vieraskirjaan muodossa:
  • luokka/luokat nro. [rv]
  • Ratsastaja - hevonen

Väärin ilmoitetut hylätään välittömästi.

Luokat

Luokka 1 / Helppo C, re 60cm, me 50cm (Alottelijaluokka, avoin kaikille)

Luokka 2 / Helppo C, re 80cm, me 70cm (Harrasteluokka, avoin kaikille)

Luokka 3 / Helppo C, re 90cm, me 90cm (Tutustumisluokka, avoin kaikille)

Luokka 4 / Helppo B, re 100cm, me 95cm (Helppo luokka, avoin kaikille)

Luokka 5 / Helppo A, re 115cm, me 110cm (CCI/CIC2, avoin kaikille)

Luokka 6 / Helppo A, re 120cm, me 115cm, 14-18km (Pitkä CCI/CIC2, avoin hevosille)

 


 

Palkinnot

1. sija 2. sija 3. sija


100v€


75v€


50v€

4. sija 5. sija 6. sija

25v€

0v€

0v€

Osallistujat

Luokka 1 / Helppo C, re 60cm, me 50cm (Alottelijaluokka, avoin kaikille)

1. Manta Kangaskorte - Perfect Line Bethany
2. Sara Ruusuvaara - Blue Sky's Demon

3. Jannica - Pencalow Valiant
4. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
5. Luxa Eklund - Donnerwetter Amoreia
6. Sara Anniina Faun - Little frost bite which badly bitten
7. Jannica - Niemelnotkon Neville
8. Oliver Baffner - Milanova

 

Luokka 2 / Helppo C, re 80cm, me 70cm (Harrasteluokka, avoin kaikille)

1. Ashley Zuckerberg - Acrabadabra
2. Luxa Eklund - Donnerwetter Amoreia
3. Jannica - Fiddle Faddle

4. Jannica - El Kabong ox
5. Miia Niittysuo - Every Night in Your Dream
6. Sara Anniina Faun - Little frost bite which badly bitten
7. Jannica - Tornseglare HIP
8. Jannica - Terciopelo Sorpresa
9. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
10. Jannica - Kacie
11. Oliver Baffner - Milanova
12. Jannica - Basingstoke
13. Manta Kangaskorte - Perfect Line Bethany
14. Sara Ruusuvaara - Blue Sky's Demon

 

Luokka 3 / Helppo C, re 90cm, me 90cm (Tutustumisluokka, avoin kaikille)

1. Linda Myllykoski - Corelles
2. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
3. Jannica - Harmony

4. Siiri Ruusuvaara - Frase's Heartsing
5. Sara Anniina Faun - Little frost bite which badly bitten
6. Jannica - Blazing Comet
7. Oliver Baffner - Milanova
8. Jannica - Colour By Design
9. Luxa Eklund - Donnerwetter Amoreia
10. Cecilia Frindal - Priennavera II
11. Janni Karikko - Dylano
12. Woojin - Logano IV
13. Manta Kangaskorte - Perfect Line Bethany
14. Cecilia Frindal - The Black Star Division
15. Cecilia Frindal - Skandvart
16. Jannica - Limitless Time
17. Jannica - Atlantic Age
18. Ossian - Frolic Foraoise

 

Luokka 4 / Helppo B, re 100cm, me 95cm (Helppo luokka, avoin kaikille)


1. Sara Anniina Faun - Little frost bite which badly bitten
2. Carla Evelyn Northern - Casanova
3. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
4. Linda Myllykoski - Corelles

5. Jannica - Golden Hidalgo
6. Jannica - Mr Know It All
7. Cecilia Frindal - Skandvart
8. Oliver Baffner - Milanova
9. Janni Karikko - Dylano
10. Luxa Eklund - Donnerwetter Amoreia
11. Siiri Ruusuvaara - Frase's Heartsing
12. Ossian - Frolic Foraoise
13. Jannica - Niittymäen Olympia
14. Cecilia Frindal - Priennavera II
15. Cecilia Frindal - The Black Star Division
16. Jannica - Mascotshen
17. Manta Kangaskorte - Perfect Line Bethany

 

Luokka 5 / Helppo A, re 115cm, me 110cm (CCI/CIC2, avoin kaikille)

1. Jannica - Mewian Daned
2. Cecilia Frindal - Priennavera II
3. Linda Myllykoski - Corelles

4. Carla Evelyn Northern - Casanova
5. Janni Karikko - Dylano
6. Cecilia Frindal - The Black Star Division
7. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
8. Luxa Eklund - Donnerwetter Amoreia
9. Cecilia Frindal - Skandvart
10. Jannica - Absolutic
11. Armand Stenholm - Frase's Black Mind
12. Jannica - Sparrow Melody
13. Miia Niittysuo - Every Night in Your Dream

 

Luokka 6 / Helppo A, re 120cm, me 115cm, 14-18km (Pitkä CCI/CIC2, avoin hevosille)


1. Jannica - Ruususen Plástico Divertido
2. Jannica - Look Scapter
3. Jannica - A.D. Feeniks
4. Oliver Baffner - Chasin' Ghosts
5. Jannica - Catching Looks

 


( Päivitetty: 23.09.2017 18:18 )




 

  Ulkoasu ©©©
Tekstit © AERIAN, ellei toisin mainita.
Kuvien tekijänoikeudet kuvien alla.

VIRTUAALITALLI / VIRTUAALIHEVONEN

©2019 AERIAN International riding center|| VIRTUAALITALLI - suntuubi.com